Характеристика |
Значення |
Робоча швидкість, км/год |
8-15 |
Робоча ширина захвату, м |
24 |
Підвіска |
Пневматична |
Вісь |
ADR з гальмами |
Маса, кг(сухий/споряджений) |
2950/6800 |
Кількість секцій штанги |
7 |
Розпилювачі, Двохфакельні інжекторні |
Lechler IDKT |
Корпус форсунок |
Arag |
Баки |
Основний – 3000л Чиста вода – 300л Для рук – 30л |
Підсвітка штанги |
Arag |
Потужність трактору, к.с. |
від 120 |
Кардан |
Ширококутний |
Комп’ютер |
Bravo 400 SLT |
Обслуговуючий персонал, люд. |
1 (тракторист) |
Спосіб агрегатування |
причепний |
Габаритні розміри в робочому положенні (м) |
Значення |
Ширина |
24 |
Довжина |
6 |
Висота |
3 |
Габаритні розміри |
Значення |
Ширина |
2,2 |
Довжина |
6 |
Висота |
3,3 |
Обприскувачі преміальної серії є новітньою перлиною в родині техніки АЯКС АГРО. Багаторічний досвід створення ґрунтообробного обладнання у співпраці з європейськими партнерами перекладено на виробництво техніки для внесення ЗЗР добрив. Система керування внесенням та фурнітура від світового лідера в виробництві систем для сільського господарства ARAG.
- Комп’ютер: BRAVO 400S LT на 7 секцій, з навігацією та функцією автоматичного посекційного відключення на перекриттях.
- Повністю гідрофікована штанга, із особливостей ( зміна кута нахилу кожного крила окремо, зміна кута нахилу всієї штанги, складання крайніх частин крила незалежно одне від одного)
- Насос продуктивністю 250 л/хв. Що дає змогу вносити великі норми рідини.
- Комплект примусової заправки обприскувача
- Якісний та високопродуктивний міксер ARAG з механізмом опускання, та комплектом всмоктування рідини з каністри.
- Роздільна напірна лінія, що дає змогу швидко перемикати режими роботи з обприскування на периферійний функціонал ( міксер, промивка бака, штанги, форсунка для розчинення сухих обрив) і навпаки, без додаткових переналаштувань системи, що значно зручніше та швидше.
- Пневматична підвіска з власним ресивером, забезпечує плавність ходу та зменшення ударних навантажень на раму та штангу, як при транспортуванні так і при роботі в полі.
- Всі шарніри виготовлені з використанням бронзових втулок (БРАЖ)