Грунтообробна техніка

Успіх будь-якого господарства залежить від того, яка грунтообробна техніка використовувалася в процесі польових робіт. Техніка для обробки ґрунту це спеціальні машини, за допомогою яких земельну ділянку готується до посівних робіт. Вони використовуються для передпосівної і післяпосівної обробки грунту.

Техніка для обробки ґрунту в Україні адаптована до різних типів грунту. Комбіновані агрегати якісно оброблять не тільки чорнозем, але й супіщані, важкі суглинисті, каштанові ділянки землі. Застосування спеціальних машин гарантує високі врожаї. У компанії «Аякс Агро» здійснюється продаж грунтообробної техніки високої якості за доступними цінами. Тут є все для задоволення потреб кожного фермерського господарства.

Продаж грунтообробної техніки в Україні

Сучасна грунтообробна техніка автоматизує підготовку полів до посіву. Нові машини дозволять без праці обробити грунт, знизивши витрати і підвищивши врожайність. У агропромисловості найбільш популярною і затребуваною вважається грунтообробна техніка наступних типів: культиватори, плуги (чизельний, оборотні), глибокорозпушувачами, дискові борони.

Техніка для обробки ґрунту від компанії «Аякс Агро» представлена ​​наступними моделями:

  • Борони шлейфові зубові призначені для розпушування верхнього шару грунту, вирівнювання поверхні, знищення бурянів, для загортання насіння та добрив.
  • Катки прикатуючі з їх допомогою проводиться ущільнення поверхневого шару, розпушування. Секції катків розташовані в шаховому порядку, завдяки чому всі смуги ділянки землі отримують високоякісну обробку.
  • Борони-мотики ротаційні призначені для міжрядної і суцільного обробітку будь-яких культур. У процесі використання знищуються буряни, відбувається розпушування, закладення гербіцидів, добрив.
  • Катки рублячі водоналивні застосовуються для обробки полів після кукурудзяних, зернових посівів, після вирощування ріпаку, соняшнику, овочів. Забезпечують розпушування, вирівнювання.

Продаж грунтообробної техніки здійснюється за доступними цінами. Покупцям пропонуємо на вибір будь-які зручні форми розрахунку за продукцію.

Купити грунтообробну техніку від «Аякс Агро» в Україні

Техніка для обробки ґрунту в Україні гарантія швидкої і ефективної обробки земельної ділянки. Ціни на нашу продукцію конкурентоздатні. Техніка для обробки ґрунту від «Аякс Агро»це висока надійність і продуктивність. Її головні переваги:

  • вітчизняне виробництво;
  • висока якість;
  • доступні ціни;
  • тривалий термін експлуатації;
  • сучасні моделі.

Продаж грунтообробної техніки від «Аякс Агро» дозволяє покупцеві економити, так як діють акційні ціни. Для постійних клієнтів пропонуємо приємні знижки. Купити грунтообробну техніку можна з доставкою по Україні та за її межами. Наша компанія надасть послуги як по доставці, так і по супроводу вантажу.