Борони шлейфові зубові (від 7 м до 21 м)

Борона шлейфова зубова 7м

Борона шлейфова зубова призначена для передпосівної обробки поля та фінального боронування після дискування або культивування. Борона має причіпний спосіб агрегатування і використовується з тракторами від 80 к.с.
550 000 грн
Детальніше *Ціна вказана з урахуванням ПДВ

Борона шлейфова зубова 11м

Борона шлейфова зубова призначена для передпосівної обробки поля та фінального боронування після дискування або культивування. Борона має причіпний спосіб агрегатування і використовується з тракторами від 200 к.с.
1 100 000 грн 990 000 грн
Детальніше *Ціна вказана з урахуванням ПДВ

Борона шлейфова зубова 15м

Борона шлейфова зубова призначена для передпосівної обробки поля та фінального боронування після дискування або культивування. Борона має причіпний спосіб агрегатування і використовується з тракторами від 250 к.с.
1 300 000 грн
Детальніше *Ціна вказана з урахуванням ПДВ

Борона шлейфова зубова 21м

Борона шлейфова зубова призначена для передпосівної обробки поля та фінального боронування після дискування або культивування. Борона має причіпний спосіб агрегатування і використовується з тракторами від 340 к.с.
1 700 000 грн
Детальніше *Ціна вказана з урахуванням ПДВ

Для створення ідеальної поверхні поля сучасні аграрії України використовують борони шлейфові зубові.

З їх допомогою можна:

 • розпушити верхній шар грунту;
 • закрити вологу в ґрунті;
 • вичесати і знищити буряни на посівах;
 • зруйнувати кірку на грунті ранньою весною;
 • розкришити утворилися грудки;
 • зробити закладення насіння і добрив (закрити після посіву).

По конфігурації борона шлейфову є складається причіпну конструкцію з секціями, на яких розташовані спеціальні ножевидні зуби. Вони розподілені по всій довжині секції, що дозволяє повністю захопити оброблювану територію. Секції оснащені транспортними і робочими колесами. Завдяки зручній конструкції цієї агротехніки один тракторист швидко може привести агрегат в робочий стан. 

Аграрний сектор в нашій країні розвивається, обробляти необхідно сотні гектарів за короткий час. Тому шлейфові борони в Україні користуються попитом.

Продаж шлейфових борін в Україні

Сучасний ринок вражає різноманітністю сільгосптехніки різного призначення. У тому числі і борони в залежності від технічних характеристик бувають різних видів. 

Одне із завдань нашої компанії продаж шлейфових борін декількох видів:

 • БШЗ-7. Це легка, але потужна модель з захопленням ділянки 7 м. Має причіпний спосіб кріплення, може використовуватися з трактором потужністю від 80 к.с. Кількість зубів 480 шт, продуктивність до 50 га / см. Обробляє грунт на глибині 3-8 см.
 • БШЗ-11 захоплює ділянку землі шириною 11 м. Необхідна потужність трактора від 200 к.с. Має 768 сталевих зубців. Продуктивністьдо 75 га / см. Глибина обробки3-8 см.
 • БШЗ-15. Ця борона шлейфова може охоплювати 15 м землі. Також є причіпний конструкцією і вимагає потужності трактора не менш 250 л.с. Кількість зубців 1056 шт. Продуктивність 100 га / см. Обробка на глибині 3-8 см.
 • БШЗ-21 розрахована на обробку ділянки ґрунту шириною до 21 м. Це важка борона, з яким справиться трактор потужністю від 340 к.с. Секції оснащені 1 472 зубцями, що забезпечує продуктивність до 130 га / см.

Зараз шлейфові борони зубові в Україні популярні у аграріїв середньої ланки і великих виробників. Залежно від масштабів полів і потужностей тракторів вибираються потрібні параметри борони. 

Купити шлейфову зубову борону в Україні від Аякс Агро

Компанія Аякс Агро має багаторічний досвід роботи в сфері виробництва сільськогосподарської техніки. Основна мета компанії створення надійної техніки та її продаж за конкурентними цінами.

У Аякс Агро можна купити шлейфову борону вітчизняного виробника з повною гарантією.

Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте:

 • компенсацію вартості техніки за рахунок держбюджету (40%);
 • гарантію на основні елементи конструкції до 7 років;
 • можливість індивідуально укомплектувати агрегат;
 • сервісну підтримку для введення в експлуатацію;
 • можливість купити супутні товари за цінами виробника.

У компанії Аякс Агро продаж шлейфових борін можлива з використанням будь-якого способу розрахунку (готівкові, безнал, оплата за рахунком-фактурою).

Наша продукція це надійність і якість, перевірені часом.