Катки рублячі водоналивні 6м (КРВ-6)

Каток рублячий водоналивний, 6м «Преміум»

Каток рублячий водоналивний КРВ-6 тм «АЯКС АГРО» призначений для подрібнення пожнивних залишків соняшнику і кукурудзи, а також стерні рапсу, сої та зернових. Частково мульчуює грунт і затримує випаровування вологи.
350 000 грн
Детальніше *Ціна вказана без урахування ПДВ

Катки рублячі водоналивні в Українісільсько господарські пристрої для дроблення і подрібнення рослинних залишків. Найчастіше кукурудзи, соняшнику, бобових, зернових і бурянів, щоб переробити їх в корисні органічні добрива і розподілити рівним шаром по території поля. Перетворивши в пласт мульчі, захисний шар допомагає запобігти загрозі ерозії, рясного росту бурянів і втрати вологи.

Рубаючий каток є двоколісним причіпний механізм з кріпленням для іншої машини. Діаметр його барабанів сягає 770 мм, чого достатньо для дроблення пожнивних залишків будь-яких рослин. У рублячі катки вставляють широку трубу для води, оскільки водоналивні пристрої гарантують кращу якість подрібнення. Для впевненої їзди і роботи по великій території колеса йдуть транспортні, а барабани виготовляються зі спеціальними ножами з вуглецевої сталі.

Продаж водоналивних рублячів катків в Україні

Каток рубає випускається під різними видами і моделями. Існує загальний принцип для кожної: барабан розташовується на рамі, виконуючи обертання при русі з шириною захвату 2-10 м. Його гострі ножі впираються в рослини, розрізають і подрібнюють їх для впровадження в грунт.

Є два типи катків:

  • водоналивний збільшує тиск на землю і посилює функцію дроблення;
  • каркасний підходить для утилізації легкої стерні.

рублячі катки в Україні в залежності від розташування ножів діляться на:

  • прямолінійні;
  • шахові;
  • з урахуванням кута до барабану.

Завдяки напрямних гарантується повний захват і підвищення якості подрібнення.

Найбільш поширені моделі Катки КЗК-6: КЗК-6-01, 02, 03, 04. Вони відрізняються якістю роботи і легкістю експлуатації. КПШ-6 характеризується шахової складанням, КПП-6прямолінійною. Підійдуть для передпосівного і післяпосівного процесу прикочування. Під час першого ущільнюється грунт, в ній затримується волога, подрібнюються грудки і вирівнюється поверхнева частина поля. Другий процес підвищує врожайність, допомагає утримати вологу і позитивно впливає на розвиток насіння.

Бувають швидкісні і гідрофіковані обладнання. Всі пристрої, незалежно від виду і моделі, є дорогими. У магазині «Аякс Агро» продаж рублячі катків проходить за прийнятними цінами, що відповідають надійному якості товару.

Купити рублячі катки в Україні від «Аякс Агро»

Купуючи сільгосптехніку у «Аякс Агро», ви забезпечите себе гарантіями безлічі переваг:

  • високоякісне обладнання від кращих виробників;
  • держкомпенсацію до 40%;
  • вигідна система знижок і акцій на все рублячі катки;
  • гарантійний супровід агротехніки до 7 років.

Наші фахівці допоможуть купити рубає каток в Україні і проведуть консультацію по експлуатації. Магазин знаходиться в р Дніпро, вул. Днепросталевская, 22. На сайті ви знайдете детальний маршрут.

«Аякс Агро»це вигідне співробітництво з запорукою надійності та інноваційності кожного обладнання. Довіртеся професіоналам!