Катки прикатуючі 6м (КЗК-6 і ККШ-6)

Каток прикатуючий зубчато-кільчатий (КЗК-6 Преміум)

Каток зубчато-кільчатий тм "АЯКС АГРО" КЗК-6 (Преміум), призначений для передпосівної і післяпосівної обробки грунту, подрібнення поверхневої грунтової корки та часткового вирівнювання зораного поля, прикатування грунту з метою зниження втрат вологи, каткування снігу.
350 000 грн
Детальніше *Ціна вказана без урахування ПДВ

Каток прикатуючий кільчато-шпоровий (ККШ-6 Преміум)

Каток кільчато-шпоровий тм "АЯКС АГРО" ККШ-6 (Преміум), призначений для передпосівної і післяпосівної обробки грунту, подрібнення поверхневої грунтової корки та часткового вирівнювання зораного поля, прикатування грунту з метою зниження втрат вологи, каткування снігу.
350 000 грн
Детальніше *Ціна вказана без урахування ПДВ

Під час підготовки поля до посівних робіт використовується таке сільськогосподарське обладнання, як культиватор. Для підвищення його ефективності застосовують катки прикатуючі в Україні. Від якості цього пристрою безпосередньо залежить, наскільки добре буде підготовлена ​​земля. А це вплине і на стан майбутнього врожаю.

Основним завданням культиватора є розбивання земляних брил. Але на цьому функції даної сільгосптехніки не закінчуються. Для того щоб зробити поле повністю придатним для посіву та забезпечити схожість, землю потрібно розрівняти і ущільнити. На цьому етапі до роботи підключаються прикатуючі катки. 

Для зручності експлуатації катки оснащені складним механізмом, що працює за допомогою гідравлічного приводу. Він дозволяє легко транспортувати важкий коток і швидко здійснити його монтаж для початку роботи. Крім передпосівної підготовки полів, агрегат також застосовують для обробки грунту після збору врожаю і підготовки її до посіву озимих культур.

Продаж прикатуючих катків в Україні

Прикотуючі катки в Україні використовують вже давно. Завдяки техніці вдається домогтися приросту врожайності до 15%. Є кілька типів обладнання, які найчастіше застосовують у процесі культивування полів:

  • Циліндричні. Найпоширеніший і простий вид обладнання для дроблення землі.
  • Кільчасто-зубчасті. Застосовують для розбивання грудок, прикочування розпушеного грунту і вирівнювання її рельєфу.
  • Кільчасто-шпорові. Такий каток накочує ущільнює грунт, а її дроблення і вирівнювання вважається його другорядним завданням. 

У регіонах з посушливим кліматом, де переважає вітряна погода, і грунт схильна до утворення ерозій, продаж прикочуючих ковзанок знаходиться на високому рівні. Адже в такій місцевості процес культивації повинен проходити якомога ефективніше. Особливо, якщо мова йде про посіві дрібнонасінних сільськогосподарських культур, наприклад, льону, ріпаку та гірчиці.

Агрегати відносяться до категорії сільськогосподарської техніки, володіє високим рівнем рентабельності. Устаткування, крім підвищення врожайності, забезпечує ще й повне збереження ресурсів грунту.

Купити прикатуючі катки в Україні від «Аякс Агро»

Продаж комплектуючих елементів для культиваторів здійснюється через спеціалізовані торгові точки. В Україні купити важкий коток можна на сайті компанії «Аякс Агро», яка зайшла на ринок агротехніки в 2015 році в якості виробника якісного обладнання для сільськогосподарських робіт.

Співробітники компанії вміло поєднують воєдино авторські розробки та досвід від світових брендів, адаптуючи прикатуючі катки та іншу техніку під вітчизняного споживача. Доступні ціни, лояльність до клієнтів, можливість індивідуального підбору комплектуючих елементів, зручні способи замовлення і оплати товару, акціїце і багато іншого робить покупки в компанії «Аякс Агро» комфортними і економічно вигідними.